saunada çalışıyoruz

şu haftanın başından beri heralde bi 3 kilo vermişizdir iş yerinde. şanssızlık bu ya koca şirkette her ofis püfür püfürken benim bulunduğm ofis yanıyorr. klimacı amcalar geliyor bakıyor bakıyor çocuk kandırır gibi heh şimdi oldu diyip gidiyolar ama değişen bişey yok yine çağırıyoruz adamları yine aynı şey.
hayır kilo vermekten şikayetim yok da bu şekilde olmasın yaa :( çok sıcakladıkkk. yanımdaki damacanaya atlayasım var o kadar yani :S
bi havuz olsa iş yerinde. tam da dibimizde duran denizin bir kısmını ayırsalar bize. öğlen arası şööle bi güzel yüzsek de ferahlasakYa da bir ormanin içinde olsak kocamam kocaman ağaçlar çevrelemiş olsa iş yerimizi bahçesinde de şirin bir koltuk :)

hayal işte ne var istersem iş arkadaşlarımı bile sincapa çevirebilirim :))

Yorumlar

 1. handecim yaa keşke hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilsek.. arkadaşlarını sincapa çevirmek gibi bi hayalinden onlarnda haberi var mı acaba :)) çok keyifle okuyorum yazılarını eğlenceli pozitif kişiliğin yansıyo burayada :)

  klimanızın yapılması dileğiyle hoşçakal cnm:)

  YanıtlaSil
 2. :) haberleri yok berracım içlerinden yazımı okuyan olursa öğrenmiş olacak :))
  saol canm hasretle bekliyoruz serinlemeyi :)

  YanıtlaSil
 3. İnsan oğlu azla yetinmezmiş. Şimdi iş arkadaşların sincap olsa bu seferde sincap saldırısı diye bi post yazarsın. Zira içlerinden biri sincap olur olmaz parmaklarını kıtlamayı düşünüyo:)

  YanıtlaSil
 4. ohhh valla orada olmaya kimse hayır demez herhalde :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar